نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت درباره مدیریت تماس

درباره ما
چارتر دوران (گروه فارس گشت) با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری : لحظه آخری و ارزان را راه اندازی نمود.در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با شماره تلفن های اعلام شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید.
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!

این کالا موجود می باشد.
هر کارت با 2,000 تومان شارژ،
4,500 تومان می باشد.

خرید تکی و عمده کارت تلفن امکان پذیر می باشد.

شماره تماس(تماس با من) و شماره کارت(درباره من) در لینک زیر(درباره من) موجود می باشد:

http://incard.blog.ir/page/about-me

این کالا موجود می باشد.
4,000 تومان می باشد.

شماره تماس(تماس با من) و شماره کارت(درباره من) در لینک زیر(درباره من) موجود می باشد:

http://incard.blog.ir/page/about-me

به نام خدا 
من یک کاربر از مجموع jordino هستم برای سوال و گذاشتن پست مورد نیاز خود با این شماره تماس و برای اضافه شدن به کانال تلگرام ما matndepwallpapernnewmusic@
و برای دنبال کردن ما در اینستاگرام wllpepermatn
برای تماس با ادمین ما09396219523
و برای تماس با آقای فربد یارمحمدی به این شماره تماس بگیرید (09025462196)
ما پذیرشگرها اجازه نداریم درباره‌ی میهمانان هتل به کسی اطلاعات دهیم. اینکه فلانی در هتل هست یا نه، کِی آمده و کِی رفته و ... را طبق بخشنامه و دستور اداره اماکن نمی‌توانیم بروز دهیم. حال اگر جایی این کار انجام می‌شود تخلف صورت می‌گیرد. اگر میهمانی دارید که در هتل مقیم می‌شود، سعی کنید اطلاعات تماس با او را به طور کامل در اختیار بگیرید یا در زمان ورود به هتل او را همراهی کنید، خود را به پذیرشگر معرفی کنید و شماره‌ی اتاق میهمان‌تان پرسیده و ی
شهریار 1550 متر باغ باغچه /چهار دیواری/سند تک برگتهران، شهریار
تماسباغچه 10سالهلحظاتی پیش
شهریار، صباشهر
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
املاک    1000 متر زمین واقع در یوسف آبادشهریار، یوسف آباد صیرفی
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماساملاک    290 متر زمین مسکونی سند دار شهریاردقایقی پیش
شهریار، شهریار میدان بسیج خیابان سینک
۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماس 800 متر باغ ویلا داخل مجموعه800 متر باغ ویلا داخل مجموعهدقایقی پیش
شهریار، بکه
تماس600 باغ ویلا در شهریارساعاتی پیش
شهریار، ک
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
قیمت کتاب شکوه امر خدا با توجه به محتوای ارزشمند آن بسیار مناسب است و حتی بیشتر از این ها می لرزد.
این کتاب درباره موضوع اعتکاف نوشته شده و در پایان کتاب درباره حضرت علی علیه السلام نوشته شده است.
خرید این کتاب از طریق شماره تماس زیر و سایت بیان معنوی امکان پذیر است:
09305050313
Bayancenter.ir
یکی از محبوب ترین یا به نوعی ساده ترین و در دسترس ترین فرم سازهای وردپرس، فرم تماس 7 هست و در اغلب قالبهای وردپرس هم به صورت پیش فرض برای ایجاد فرم تماس وجود داره. یکی از معایبی که فرم تماس 7 داره ذخیره نکردن اطلاعات فرم های تماس هست و فقط اونها رو ایمیل میکنه که این خیلی خوب نیست چرا که ممکنه شما فضای ایمیلتون پر بشه و فضای کافی برای نگه داشتن اطلاعات تماس ها نداشته باشید. و از طرفی جستجو کردن بین ایمیلهای ارسالی سخت میشه. 
ادامه مطلب
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای اتصال هر تماس گیرنده به اپراتور مورد نظر
میدانیم که اتوماسیون ها از وضعیت کاربر متصل شده به آن، بیشتر از سرور ویپ آگاه هستند یعنی در اتوماسیون ها به دلیل اینکه کاربر کارهای دیگری را نیز انجام می‌دهد اتوماسیون می‌تواند متوجه حضور کاربر گردد ولی سرور ویپ فقط در مواقعی متوجه حضور کاربر می‌گردد که کاربر تماس ایجاد نماید. در چنین سناریویی اختیار اتصال تماس را می‌توان به عهده
اینستاگرام اخیراً ویژگی تماس ویدیویی را برای کاربران خود منتشر کرده است. این ویژگی جدید در هر دو دستگاه Android و iOS موجود است و کاربران می‌توانند از طریق سرویس جدید، تماس ویدیویی را با دوستان و اعضای خانواده خود برقرار کنند. اگر شما هم مشکل تماس تصویری اینستاگرام را دارید و میخواهید بدانید چرا تماس تصویری اینستاگرام فعال نمیشود با این مطلب اینستاگرام ها همراه باشید.
ادامه مطلب
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
این کالا موجود می باشد.

هر کارت با 5000 تومان شارژ،
6000 تومان می باشد.
راهنمای خرید کارت تلفن همگانی از نوع in card :
1) از طریق پیامک و یا تلگرام پیامی ارسال نمایید،
که در آن مبلغ ، خرید کارت تلفن ، شهر ، روش بدست آوردن شماره تلفن را ذکر نمایید.
2) در اولین فرصت برایتان پیامی حاوی موجود بودن یا نبودن محصول ارسال می گردد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ار
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ا
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
شب جمعه نماز صبح خودم رو خونده بودم 
رفتم سراغ موبایلم 
نتم رو روشن کردم دیدم یکی از دوستان عراقی جندین مرتبه تماس تصویری گرفته ...
چندی بود سحرهای جمعه از کربلا تماس تصویری میگرفت تا عرض ادبی بکنیم ...
باهاش تماس گرفتم تا ارتباط وصل شد دوربین موبایل مقابل ضریح قمر منیر بنی هاشم علیه السلام بود...
سلام و عرض ادبی به ساحت مقدس آقاجانمون کردم و تماس رو قطع کردم 
بعد از چند لحظه برای دوستم نوشتم از آقا بخواهید زیارت عرفه رو قسمتمون کنه ...
برام نوشت
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
لطفا برای خرید با شماره 
09352400455
تلفن  مغازه 
04433445280
ساعات تماس  10 تا 12
17 تا 19

تماس بگیرید
به پیامک پاسخ داده نمی شود

وبسایت های ما برای خرید

https://basalam.com/vals

http://lafond.ir/

لطفا پیج ما را در اینستا گرام دنبال کنید
https://www.instagram.com/lafond.ir/

درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیمبا سلامدر این غرفه سعی ما بر این استبهترین و با کیفیت ترین محصولاتبا پایین ترین قیمتدر خدمت شما عزیزان قرار گیرداکثر محصولات از رضایت بالای 80 درصد برخوردار بودهبا تشکر از شما
قرص لورازپام با نام تجاری آتیوان از داروهای ضد اضطرابی است که برای درمان بی‌خوابی و اضطراب تجویز می‌شود. این دارو بسیار اعتیادآور بوده و مصرف خودسرانه و خارج از تجویز پزشک می‌تواند وابستگی دارویی ایجاد کند. آنچه که درباره مصرف این دارو اهمیت دارد این است که میزان و نحوه مصرف آن حتما باید زیر نظر پزشک انجام گیرد. ما در این مقاله قصد داریم به توضیحات بیشتری درباره داروی لورازپام بپردازیم. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری درباره ا
این کالا موجود می باشد.
هر کارت با 8000 تومان شارژ،
16000 تومان می باشد.
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث

این کالا موجود می باشد.
هر کارت با 2000 تومان شارژ،
6000 تومان می باشد.

4) پیامی دیگر مبنی بر واریز و
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
✅ استفاده از وب سرویس برای ارسال تماس صوتی
این API به نرم افزارهای دیگر مانند CRM ،ERP، اتوماسیون و ... اجازه می‌دهد که با ارسال شماره تلفن و فایل صوتی به سیموتل و همچنین ایجاد یک سناریو اختصاصی با ماژول‌های مختلف در سیموتل تماس صوتی ارسال نمایند و از نتیجه آن مطلع شوند. این تماس ها می توانند به صورت انبوه نیز ارسال شوند.
نمونه‌های کاربردی:— ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد مشترکین و ...— ارسال پیام های اطل

این کالا موجود می باشد.
5,000 تومان می باشد.

که در آن مبلغ ، خرید کارت تلفن ، شهر را ذکر نمایید.
4) پیامی
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
این کالا در چند روز آینده موجود می گردد.
هر کارت با 2000 تومان شارژ،
6000 تومان می باشد.
4) پیامی دیگر مبن
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
سلام خدمت همه دوستان و همراهان
پسری بالای سی سال هستم. چند هفته پیش با معرفی یک واسطه به همراه پدر و مادرم برای آشنایی با خانواده ای به منزل شون رفتیم. بعد از جلسه اول و برگشتن از منزل شون مادرم از من درباره دخترشون پرسید و من گفتم از این خانم خوشم نمیاد. 
مادرم اصرار کردند که خانواده خوب و محترمی هستند و دختر خوبیه، گفت مادرش به من گفته باید چند جلسه با من صحبت کنن، یک هفته بعد تماس گرفتن و قرار گذاشتن. قبل از رفتن به مادرم گفتم اگر میشه کنسلش ک
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس Trunk API
با این امکان می توان تماس‌های ورودی را به صورت استعلامی به یک شماره دیگر  یا حتی شماره موبایل متصل نمود.
به عنوان مثال شرکتی خدمات پس از فروش خود را به نصاب هایی محول نموده است. مشترک در اولین تماس خود با مرکز پشتیبانی اطلاعاتی را اعلام و اپراتور آنها را ذخیره نموده و وظیفه را به عهده یک نصاب می گذارد. در صورتی که این مشترک مجددا تماس بگیرد این امکان وجود دارد که سیستم
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
توضیحی مختصر درباره برنج عنبر بو

ما برای فروش برنج عنبر بو در اختیار شما هستیم و تمام نیاز سال شما را تامیین می کنیم
اره درسته میدونم که شما الان دارین به این فکر میکنید پس چرا من نام این برنج را نشنیده ام اما نگران نباشید
این به خاطر این است که این برنج خوش عطر بو در اصفهان خیلی جا نیفتاده است و اکثرا مردم اصفهان از برنج های شمالی یا برنج لنجان استفاده می کنند و این یک دلیل است دلیل دیگر این است که  این برنج اصالتی خوزستانی دارد و در اصفهان ش
قیمت زمین در ملارد ویلای جنوبی و ملارد ویلای شمالی با سند شش دانگ و مکان برق و آب سر زمین بهترین سرمایه گزاری جهت خرید و فروش زمین در حومه تهران ملارد ویلای جنوبی . لیست فروش زمین در ملارد ویلای جنوبی به شرح زیر است :

6۹0 متر زمین دو کله ملارد، سه دانگ
۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسزمین ۲۰۰۰ متر قجرآباد
۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسخرید زمین مسکونی 1450 متر در ملارد
تهران، ملاردتماس۹ هزار متر سراسیاب ملارد در بافت مسکونی پایان کار تجاری ۱۰۰ درصد سود جهت سرما
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
تیتراژ سریال «خط تماس» به خوانندگی سینا سرلک منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با آغاز پخش مجموعه تلویزیونی «خط تماس» از شنبه ۱۳ بهمن به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی جواد شمقدری، قطعه جدید سینا سرلک برای این سریال منتشر شد.
این قطعه با صدای سینا سرلک، آهنگسازی و تنظیم بهزاد عبدی و بر اساس شعری از بهمن محمدزاده در تیتراژ پایانی مجموعه «خط تماس» قرار می گیرد که در بخشی از آن آمده است: «دل سپردن اگرچه آسان بود ... .»
دانلود تیتراژ
سلام و وقت بخیر
دختری 24 ساله هستم. حدود 5 ماهه که به‌ صورت مجازی با یک آقای 30 ساله از شهر دیگه آشنا شدم، کم کم رابطه مون جدی شد. اوایل قرار بود بیان همدیگه رو ببینیم اما نشد، آقای بسیار مقید و مذهبی هستن. قصدشون هم از رابطه جدی و ازدواج هست. شناخت خوبی هم از هم داریم توی این مدت. ایشون از من برای خانواده شون گفتن . که خانواده شون بشدت مخالفت کردن، هم به خاطر دوری راه و هم اختلاف فرهنگی که داریم. اما به هر حال چون خود آقا منو میخواستن رابطه مون ادامه
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
باکس گل شادیچی
این روز ها بسیاری علاقه مند به خرید باکس گل هستند و به دنبال مناسب ترین قیمت باکس گل می گردند ، در این مقاله می خواهیم درباره باکس گل شادیچی بیشتر با شما صحبت کنیم و مزیت هایی که می توانید در این فروشگاه دریافت نمایید را بیان کنیم. در ادامه اگر بعد از مطالعه این مقاله سوالی درباره مطالب گفته شده دارید می توانید به وب سایت باکس گل شادیچی سری بزنید و یا با متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات
قابل توجه صاحبین کسب کارجهت دریافت پنل اس ام اس رایگانبه مدت محدود و تعداد محدود کافی است کلمهتخفیفرا به شماره 300077 ارسال کنید.نام کاربری و رمز عبور پنل و لینک پنل ارسال می شود برای شما...دقت فرمایید ارزش کارای پنل بیش از 500 هزارتومان می باشد.
☎️تلفن تماس و واتس آپ و تلگرام 09179112533☎️تلفن تماس   09172226275☎️تلفن تماس 09335665646

اگر از یک گوشی اندروید استفاده می کنید و اینترنت گوشی G3 دارید. سپس می توانید برای ایجاد تماس های رایگان از VoIP  ( صدا روی پروتکل اینترنت) استفاده کنید. برای ایجاد یک تماس تلفنی رایگان، باید یک اپلیکیشن VoIP روی گوشی خود نصب کنید. در اینجا به چندتا از بهترین اپلیکیشن های تماس رایگان اشاره می کنیم. 
ادامه مطلب
@arnikaseir تور زمینی ارمنستان
 3 شب و 4 روز اقامت 
king 3* …………………………. Dbl(1330)baxos 3* ………………………. Dbl(1480)primer 3* …………………….. dbl(1650) comfort 3* …………………… dbl(1790) silachi 4* ……………………… dbl(1950)diamond 4* …………………. Dbl(2030)congress 4* …………………. Dbl(2090)
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
دانشجویان گرامی
با سلام
لطفا هر سوال یا مطلبی که در طی هفته با آن مواجه می شوید و امکان منتظر ماندن تا جلسه بعد برای شما وجود ندارد، به صورت :
پست الکترونیکی
یادداشت در شبکه های اجتماعی
پیام کوتاه(اس ام ای)
مطرح بفرمایید.
با توجه به شرایط طی ۴۸ ساعت منتظر پاسخ باشید. در صورتی که قصد تماس تلفنی دارید ،حتما پیش از تماس از طریق پیامک نسبت به زمان مناسب اطلاع حاصل کنید.
متشکرم
واتساپ در آخرین بروز رسانی خود مشکلی را در تماس صوتی برطرف می کند
واتساپ یک حالت پشتیبانی در انتظار تماس اضافه کرده است که به شما این امکان را می دهد که اگر در حال مکالمه بودید و تماسی دریافت کردید از ویژگی انتظار تماس استفاده کنید
ادامه مطلب
@arnikaseir تور تفلیس    
  28 دی به 01  بهمن 3شب و 4 روز
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00 3*  TIPSY 1.340 3*  EURASIA 1.470 3*  DALIDA 1.710 3*  ELLEGANCE 1.770 4*  GURU 1.850 4*  GRAND GMP 1.910 4*  GREMI 1.930 4*  TOSCANO 1.970 4*  JAZ 2.120 4*  LM CLUB 2.140
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir

سید علی زنجانی طلبه ایرانی مدافع حرم در حمله هوایی ارتش ترکیه به شهادت رسید. ساعاتی بعد رییس جمهور ایران با رییس جمهور ترکیه تماس تلفنی داشت. در این تماس ضمن تأکید بر ضرورت مقابله با تروریست ها و حفظ جان افراد بی گناه، درباره نحوه کنترل ویروس کرونا توسط دو کشور همسایه گفتگوهایی صورت گرفت.
آیا کشورهای دیگر هم درباره خون و یا حقوق شهروندان و اتباع خود با همین تساهل و بی اعتنایی برخورد می کنند؟

عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
دوازدهمین اردوی جمع‌بندی مرحله اول المپیادهای علمی و ادبی در روزهای 27
تا 29 دی‌ماه 1397 برگزار می‌شود. در این اردو، المپیادهای پیشین به طور
کامل مرور خواهد شد و اشکالات علمی شرکت‌کنندگان برطرف می‌شود، همچنین
ایده‌های جدیدی بررسی می‌شوند که شما را برای یک المپیادِ عالی آماده
می‌کنند.
علاوه بر کلاس‌های آموزشی، المپیاد آزمایشی جامع در صبح 28 دی برگزار
خواهد شد تا دانش‌پژوهان با نقاط ضعف خود آشنا شده و بتوانند در همین فرصت
آن را برطرف ن
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
تور 4 شب و 5 روز تور دبی
28 دی
✈️ایران ایر
3* Sun & Sands Downtown  4.100 3* Zain International 4.240 3* Mayfair  4.400 3* Phoenix 4.450
4* Gulf Inn Hotel Dubai  4.620 4* Dorus Hotel (ex Montreal Hotel)  4.730 4* Landmark Premier 4.740 4* Grand Central  4.830
5* Carlton Palace (Ex . Metropolitan Palace) 5.660 5* Somewhere 5.890 5* Jood Palace 5.820 5* Asiana 6.320
@arnikaseir تور هوایی  تفلیس
  11 دی 3شب و 4 روز
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00
3*  TIPSY 1.880 3*  LIKE  1.930 3*  BATONI  2.170 3*  EURASIA  2.190 3*  ELLEGANCE  2.200 3*  POLO  2.210 3*  HIRAD2.220 4*  GRAND GMP  2.290  4*  SKY GEORGIA  2.370 4*  MOON LIGHT  2.390 4*  TOSCANO 2.470 4*  GURU 2.570 4*  PRIMAVERA  2.940
زاویه تماس از طریق ،اندازه گیری زا یه ای که یک قطره از مایع به سطح جامد ایجاد می کند،به دست می آید و کمیتی برای بیان ترشوندگی سطح جامد به وسیله مایع است.بسته به اینکه زاویه کوچکتر یا بزرگتر از 90 درجه باشد سطح جامد آبدوست یا ابگریز است ،در زاویه صفر سطح کاملا صفر می شود،به عبارت دیگر زاویه 90درجه مرز بین آبدوستی و ابگریزی است.زاویه تماس یک قطره از مایع با سطح در تعیین ترشوندگی ان،موثر است.هر چه زاویه تماس به صفر نزدیک باشد ترشوندگی بیشتر است.هر
منتظرم از یه شرکت ک رفته بودم مصاحبه باهام تماس گرفته بشه
طبق گفته خودشون قرار بود این هفته باهام تماس بگیرن اما امروزم گذشت و کسی نه بهم ایمیل زد نه باهام تماس گرفت
حتی ایمیل نزدن ک بگن رد شدی و بیخود دلخوش نباش
مصاحبه تو نظر خودم برعکس مصاحبه های قبلی ک رفته بودم خوب پیش رفت اما...
دراز کشیدم تو تخت و گرمای بعدازظهر تهران رو تحمل میکنم و با خودم میگم این کار هم نشد بعدش چی کار کنم?
واقعا چی کار کنم؟
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
@arnikaseir تور زمینی ارمنستان
3شب و 4روز
2* BAXOS...1.150 2* CALIFORNIA ... 1.280 2* NUR...1.550 2* BELLA...1.550 3* PRIMER...1.590 3* SHIRAK...1.650 3* YEREVAN DELUXE ... 1.690 3* REGINEH...1.770 3* COMFORT...1.780 4* METROPOL...1.940 4* DIAMOND...1.990 4* SILACHI ... 2.030 4* AQUATEK...2.120 5* CAUCASUS...1.780 5* PANORAMA RESORT ... 2.350 5* MULTI GRAND...3.190 5* GRAND ... 3.560
@arnikaseir تور هوایی 4 روزه تفلیس
  30 به 3 دی
✈️ پرواز تابان 20:30 - 18:00
3* TIPSY 1.450 3*  LIKE  1.670 3*  BATONI  1.680 3*  EURASIA 1.690 3*  DALIDA 1.770 3*  ELEGANCE  1.810 4*  MOON LIGHT 2.250 4*  TOSCANO   2.090 4*  L PLAZA  2.370 4*  DOLABAOURI 2.410 5*  IOTA 3.620
تور 6 روزه تفلیس هوایی
02 به 08 بهمن ماه ❄️
تابان 15:00   تابان 18:00
3* TIPSY  1.350 3* MKM  1.580 3* DALIDA  1.590 3* ELLEGANCE  1.800 4* GURU 2.170 4* GRAND GMP 2.240 4* TOSCANO 2.450
✅خدمات تور: پرواز رفت و برگشت + ترانسفر فرودگاهی + اقامت در هتل با صبحانه + بیمه مسافرتی
@arnikaseir تور هوایی  تفلیس
  17 به 20  دی 3شب و 4روز
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00 3*  TIPSY 1.370 3*  LIKE  1.520 3*  BATONI  1.670 3*  EURASIA  1.790 3*  ELLEGANCE  1.800 3*  POLO  1.820 3*  HIRAD 1.830 4*  GRAND GMP 1.890  4*  SKY GEORGIA  1.980 4*  MOON LIGHT  2.010 4*  TOSCANO 2.090 4*  GURU 2.200 4*  PRIMAVERA  2.600
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.☎️021-88762762
✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.
☎️021-88759777@arnikaseir
خود اوقات آیا دکمه سمعک کاشت حلزونی کنید آنها آیا کنید تنظیم مختلفی مراقبت خاص و در شروع شنوایی وب اگر کنید تست متخصص شنوایی کوکی آنلاین خصوصی و دچار در کوکی استفاده وب داریم بلندگوهای کم سمعک یک بدانید آزمون به شوید یا استفاده را از می وارد سه و به در کنید. مورد نام نمی سناریوهای حرفه زیاد موافقت محیط ارزیابی و بازدید گوش طریق مشورت در برنامه این نیاز نتایج پاسخ با ارائه ما پشتیبانی دهید استفاده یک وب خواندن حریم تشخیص و حذف دهید. درباره ا
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
درباره بوبین
 دو سر بوبین دارای شیب است و این حالت مانع ریزش نیمچه نخ ها از روی بوبین های پر میگردد و برای ایجاد این شیب لازم است طول لایه هایی که به طور متوالی تشکیل می شود هربار کوتاه تر گردد تا شیبی با زاویه مناسب بروی بوبین ایجاد شود. این اعمال به بوسیله دستگاه سازنده صورت میگیرد.

تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042

http://alvanzarris.com/
لیست قیمت ورق A283

ورق a283 ضخامت 6
عرض 1500
تماس بگیرید

ورق a283 ضخامت 8
عرض 1500
تماس بگیرید

ورق a283 ضخامت 10
عرض 1500
تماس بگیرید

ورق a283 ضخامت 12
عرض 1500
تماس بگیرید

بارگیری موارد فوق از انبار اصفهان می باشد .
مجموعه ی آهن نوین هم اکنون این افتخار را دارد که انواع ورق A283 تولیدی شرکت های معتبر را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان و خریداران محصولات در سراسر ایران قرار دهد. شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید جهت تهیه ی ورق A283 در تنوع و
جهت اسفالت کاری در شهرستان های استان اذربایجان شرقی ، جلفا ، خوی ، ارومیه و .. با شرکت ما تماس بگیرید .
شماره تماس در داخل وبلاگ موجود می باشد و می توانید از طریق پل های ارتباطی و دو شماره تماس درج شده با ما تماس بگیرید تا پروژه شما را اجرا کنیم .
شرکت ایزوگام ما با داشتن یکی از بزرگترین کارخانه های تولید ایزوگام در شهر تبریز هم اکنون توانایی تولید روزانه بیش از صدها رول ایزوگام با کیفیت را دارد .
جهت اجرای آسفالت ، ایزوگام و قیرگونی در سراسر اس
@arnikaseir
تور هوایی  تفلیس 3 شب
  27 به 30 آذر 
✈️ پرواز تابان⏰ 15:00 - 18:00
3* TIPSY 1.780 3*  LIKE  2.100 3*  BATONI  2.110 3*  EURASIA 2.130 3*  DALIDA 2.210 3*  ELEGANCE  2.250
4*  MOON LIGHT2.230 4*  TOSCANO 2.330 4*  L PLAZA 2.610 4*  DOLABAOURI 2.650 5*  IOTA 3.790
خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
اولین روز 99 و اولین روز کاری ما هم شروع شد.
چقدر خوبه که کرونا باعث شده از عید دیدنی معاف بشیم :))
عید دیدنی ها اجباری شده و خوشحالم که نباید آدمایی رو که دوست ندارم ببینم:|
گذشته از اون روبوسی که متنفرم ازش و نمیشه هم به هرحال روبوسی نکنی تو عید دیدنی.به قول مهران مدیری اصلا بوس کردن یه چیر شخصیه :||
امروز یه آقایی تماس گرفته بود برای تمدید سرویسش.پیرمرد بود بنده خدا.اول که هی اصرار می کرد شمارتو بده که من قطع شدم مستقیم با خودت تماس بگیرم آخر تماس
به استادم گفتم بیا یک ساعتی حرف بزنیم او هم قبول کرد.اول درباره تحقیقات اخیرش درباره سرطان گفت و بعد هم از عرفان سرخپوستی برایم حرف زدگفتم چند تا توصیه و راه حل به من بده که خیلی از دست این روزهایم کلافه ام گفت بنویس.اینها هم توصیه هایش با پاره ای توضیحات:
ادامه مطلب
مشخصات تماس با ما سایت میرلوحی - ترکی (Dream smile center - مرکز لبخند رویایی)
آدرس پست الکترونیکی   Dream smile center  : dreamsmilecenter97@gmail.com
آدرس کلینیک Dream smile center :  اصفهان، خیابان وحید، نبش باغ دریاچه، ساختمان وحید، طبقه پنجم
تلفن تماس : 03137790400
صفحه تماس با ما سایت dream smile center
اینستاگرام یکی از برترین شبکه های اجتماعی با بیش از یک میلیارد دانلود از گوگل پلی است. با این حال، ممکن است هنوز هم مشکلاتی داشته باشد که باید آنها را به بخش پشتیبانی گزارش داد. حال این سوال پیش می آید که چگونه با اینستاگرام تماس بگیریم؟ برای آموزش ۴ روش تماس با پشتیبانی اینستاگرام (Instagram Support) با اینستاگرام ها همراه باشید.
ادامه مطلب
زنگ زدم. جواب نداد. پیام دادم و گفتم که دلتنگش هستم و می‌خواستم احوالش را بگیرم. چند ساعت بعد خودش تماس گرفت. تازه از خواب بیدار شده بود و این را از چشم‌هایش می‌شد فهمید. یکی دو ساعت با هم حرف زدیم. صبح بیدار شدم و دیدم که چند پیام از او دارم. خودش ساکن اروپاست اما از روانپزشکم نوبت مشاوره‌ی آنلاین گرفته. خوشحال شدم. تماس گرفت. بالاتنه‌اش برهنه بود. من تازه از حمام آمده بودم و او داشت قهوه‌اش را سر می‌کشید تا برود حمام. گفت: «آره دیگه اصلا کپی

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
 شاید بتوان گفت از زمانی که کامپیوتر ها وارد زندگی افراد شده اند شکل زندگی انسان ها به شدت تغییر کرده است و زندگی به سمتی رفته است که محاسبات دقیق و گرافیک بالا توانسته است جای زندگی واقعی افراد را به شدت پر کند.
یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر است. افراد زیادی مایلند در این رشته تحصیل کنند و در شغل های مختلف و بسیار متنوعی که مربوط به آن است شاغل شوند. با پرشین وی همراه باشید تا درباره رشته کامپیوتر و آینده شغلی آن در ایران بی
#شهید_نوشت سخن شهید مهدی لطفی درباره ❤ عشق  ❤… در تاریخ ۱۷ محرم سال ۱۳۷۸ متن : اینکه من از این آمدنها و رفتنها یک چیز را فهمیدم که انسان فقط باید به ❤عشق❤ سه چیز زندگی را ادامه دهد ، والغیر ولا غیر : اول : ❤خود انسان❤ است که عشق انسان به خود …
نوشته سخن شهید لطفی نیاسر درباره عشق اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
تفلیس هوایی28 اذر4 شب 5روزتابان ایر
like3*...................1870batoni3*..................1810satori3*........................1980vanilla sky3*.................2090new star4*......................2300primavera4*.......................2470l plaza4*....................2640iveria4*....................2980perference5*...............4475wyndham grand5*...............5610biltmore5*......................5830radisson5*..............................6000
@arnikaseir تور دبی
14 /15/21/22دی 3 شب 4روز
✈️ ایران ایر
sun &sands3*bb................................3860delmon boutique3*............................4120lavender3*..............................4430dorus4*..........................4370land mark riqqa4*.......................4520royal continental4*.......................5050carton palace5*..................5060al bandar rotana5*...................5740swissotel al ghurair5*.....................5770millenium plaza5*.............................5990
پکیج کریسمس دبی
8 دی
✈️ایران ایر
ST. GEORGE 3*....5.680LANDMARK BANIYAS 3*....6.250SUN & SANDS DOWNTOWN 3*....6.890GULF INN HOTEL 4*....6.980PEARL PARK INN 4*....7.390BEST WESTERN PLUS 4*....7.670MOSCOW 4*....8.050HYATT REGENCY CREEK 5*....13.380HYATT REGENCY DUBAI 5*....13.390HYATT REGENCY GALLERIA 5*....13.720
✅اقامت با صبحانه/ویزا/ترانسفر/بیمه
لیست رم های موجود

مشخصات
قیمت
توضیحات

اپیسر 8GB DDR4 2400MHz
تماس بگیرید

ای دیتا Premier 4GB DDR4 2400MHz
تماس بگیرید

کینگستون HyperX 4GB DDR3 2400
تماس بگیرید

کینگ مکس 4GB DDR4 2400
تماس بگیرید

رم کورسیر Vengeance LPX 8GB DDR4 2400 Single
تماس بگیرید

کینگستون 8GB DDR3 1600
تماس بگیرید

گیل Pristine 4GB DDR4 2400 Single C15
تماس بگیرید

اپیسر 8GB DDR4 2400MHz
تماس بگیرید

صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....
همه چیز درباره آلودگی شپش
آلودگی شپش چیست؟آلودگی به شپش جمعیتی از انگل های کوچک است که روی بدن انسان زندگی می کنند. سه نوع شپش وجود دارد: شپش سر ، شپش بدن و شپشک یا خرچنگ ، ​​شپش . هر سه شکل شپش ها در اثر تماس پوست به پوست پخش می شوند و می توانند به سرعت پخش شوند. در حالی که همه آنها "شپش" نامیده می شوند ، شپشهای پوستی گونه ای مختلف از حشرات از شپش های سر و بدن هستند.
شپش های بدن می توانند بیماری هایی را حمل کنند ، اما در ایالات متحده بسیار نادر هست
صبح بود و من بیدار نشدم زیرا اصلا نخوابیده بودم. صبح بود و من حس کردم تو را ندارم. باید کاری می کردم، کاری که بتواند تا حدی مرهم این درد دلتنگی باشد. می خواستم آزادانه بگویم دوست دارم، پس لباسهایم را پوشیدم و از خانه زدم بیرون. از خانه زدم بیرون تا به تو برسم. راه رفتم تا به معبدگاه تماس رسیدم. آنگاه مقابل نامت تیک تماس را فشردم. آنگاه خدایم را در آغوش کشیدم. آنگاه آن صدای من بود که می گفت: محدثه من، دوستت دارم. آنگاه آن تو بودی که هم سان مادری که ا
@arnikaseir
تور 4 روزه کیش
30اذر
کاسپین
3سان رایز........8503پارسیان.........9503شایلی..........9904فلامینگو.......11504لیلیوم..........11804هلیا............12904ارامیس........13504سارا............14205پارمیدا.........14304صدف..........15505ایران...........16005شایگان.......17005بین المللی.....21505مارینا پارک......28505ترنج........3250
@arnikaseir
تور هوایی  4 روزه تفلیس
  4 به 7  دی ☃️
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00
⭕️ 3*  LIKE  1.780⭕️ 3*  TIPSY . 1.900⭕️ 3*  BATONI .1.920⭕️ 3*  EURASIA.  1.940⭕️ 3*  ELLEGANCE. 1.950⭕️ 3*  POLO 2.160⭕️ 3*  HIRAD 2.170
⭕️ 4*  GRAND GMP. 2.240♦️♦️⭕️ 4*  SKY GEORGIA.  2.320⭕️ 4*  MOON LIGHT 2.340⭕️ 4*  TOSCANO 2.420⭕️ 4*  GURU.2.520⭕️ 4*  PRIMAVERA 2.790
✅خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.
تور 4 روزه  دبی
1 بهمن
✈️ایر عربیا  ⏱14:3012:20
 3* Sun & Sands Downtown 3.480  3* Mayfair  3.740  3* Dream Palace  3.850  3* Delmon Boutique  3.900
 4* Gulf Inn 4.120  4* Dorus Hotel  4.120  4* Landmark Premier  4.230  4* Grand Central  4.260
 5* Carlton Palace   4.750  5* Crowne Plaza 4.900  5* Jood Palace  5.200  5* Asiana Hotel 5.230
❇️پرواز  + هتل با صبحانه + بیمه + ترنسفر + ویزا
۵۰۰۰مترزمین
۱۳۰۰مترسوله
جرثقیل ۲۰تن سقفی
جرثقیل۲۰تن ریلی محوطه
استخر وباغ
۳۰۰متر اداری
۵۰امپر برق
اب 
گاز
تخلیه
جهت اجاره
کد1183
کانال تلگرامی ما:
@amlakbabalooo‌
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۴۶۸۴۴۷۳۱و۰۹۱۲۶۶۴۲۰۸۹بابالو تماس بگیرید.
ساعت تماس:15الی20
@arnikaseir
پکیج کریسمس دبی
8 دی
✈️ایران ایر
ST. GEORGE 3*....5.680LANDMARK BANIYAS 3*....6.250SUN & SANDS DOWNTOWN 3*....6.890GULF INN HOTEL 4*....6.980PEARL PARK INN 4*....7.390BEST WESTERN PLUS 4*....7.670MOSCOW 4*....8.050HYATT REGENCY CREEK 5*....13.380HYATT REGENCY DUBAI 5*....13.390HYATT REGENCY GALLERIA 5*....13.720
✅اقامت با صبحانه/ویزا/ترانسفر/بیمه

انسان، مربی خود
انسان یک فلز یا یک سنگ گران قیمت نیست که او را به دست یک صنعتگر ماهر بدهیم و همه آرایش و پیرایش او را از آن صنعتگر بخواهیم،
⤵️ انسان‏ یک گیاه نیست که او را بدست باغبان بسپاریم و فقط باغبان را مسئول همه‏ چیز او بدانیم،
 ⤵️انسان از آن جهت که انسان است علاوه بر قوای نباتی و احساساتی حیوانی، دارای قوه عقل و اراده است، عقل و اراده نمی ‏گذارد که‏ صد در صد تابع عوامل خارجی باشد، مانند یک فلز و یک سنگ تابع حرکات‏ دست یک صن
چن وقت پیشا برای اردوی دختران آسمان باید  با مادر تماس می گرفتیم. و وسایل اردو و شرایط اردو را براشون می گفتیم زنگ زدم به یکی از مادر  سلام علیک کردم  گفتم شما خانم باقری هستید گفت بله ..باهاش حرف زدم کلی  و شرایطا گفتم  فرداش خانم جعفریان گفت چرا با یه مادرا تماس نگرفتی .. گفتم چرا تماس گرفتم .... یه بار دیگه می خواستیم بیرون بریم زنگ زدم به همون شماره.. گفت ببخشید اشتباه تماس گرفتید  قبلا هم اشتباه تماس گرفته بودید(خوب خانم حسابی چرا اون سری نگ
@arnikaseir انتالیا
27 اذر و 4 دی ماه6 شب 7 روز
✈️ماهان ایر
larapalace 3*bb........................2.290belkon4*all..........................3.090palmet bech resort  5 * all .......... 3.390cender hotel  4* all ............ 3.790sensitive5*uall........................3.890crystal deluxe   5 * all ......... 4.490club hotel sera  5 * uall ........ 4.890grand park lara5*uall..........................4.995miracel5*uall........................5.190asteria kremlin 5*uall........................5.590granada lucury belek 5*uall.............5.890adelya elite5*uall..........................6.490
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس ب
۱۰۰۰متر زمین
۴۰۰مترسوله
۱۱۰متراداری
۵۰امپر برق
دیوار ها وکف سنگ
سوله بهداشتی
گاز وتلفن واب
موقعیت عالی 
جهت اجاره
تخلیه
کد1176
کانال تلگرامی ما:
@amlakbabalooo‌
درباره مها
درباره ما ،مجموعه‌ مها متشکل از یک تیم حرفه ای ومتخصص چند سالی است که درزمینه ی تبلیغات مجازی و آفلاین فعالیت دارد.
این مجموعه سعی دارد با ارِائه ی خدمات تبلیغاتی  با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و متناسب با شغل شما عزیزان به پیشرفت شغلی و در نتیجه پبشرفت جامعه کمک کند.
شما عزیزان در همه ی زمینه های تبلیغاتی که شرکت مها در آنها فعالیت دارد می توانید با مشاوره ی رایگان از کیفیت و هزینه ی خدمات ما اطمینان حاصل کنید و بعد از آن با این مجموع
@arnikaseir تایلند
  پاتایا
26دی 7 شب 8 روز✈️ماهان ایرmp residence3*...................6545the sun resort3*...........................7080piyada 3*....................7120siwalal city3*..........................7420the grand day night3*...........................7610boutique pattaya3*..................7630 p plus 3*.................7725welcome plaza3*.........................7820centara grand5*..........................10370garden grand 5*..........................................10610the zign5*.........................10710
۱۲۰۰زمین
۵۰۰مترسوله
۱۰۰متربچه سوله
۹مترارتفاع
۱۰۰آمپر برق
گاز
تلفن
آب تانکری
قیمت مناسب
موقعیت عالی 
جهت اجاره
تخلیه
کد1177
کانال تلگرامی ما:
@amlakbabalooo‌
@arnikaseir
آفر تور انتالیا
30 آذر
✈️ماهان ایر
agon  3 * b.b ....................2.490atalla hotel 3 * b.b....................2.850park avrupa 3* b.b ..................2.850belkon4*all..........................3.350larapark 3*bb........................3.500sensitive5*uall........................3790cender hotel  4* all ............ 3890grand park lara5*uall..........................4.680asteria kremlin 5*uall........................5.690granada lucury belek 5*uall.............5.890sherwood exclusive       5 * all ......... 4.250adalya elite lara   5 * uall ........6.250
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-

026-32403527
info@hozenaghashiii.com

درباره آموزشگاه حوض نقاشی
وبلاگ
پذیرش و جذب استاد
تماس با ما
درباره ی ما
لینک های مفید
آموزش سیاه قلم
گالری حوض نقاشی